مقاله ها

روانشناسی رنگ ها در برند​ینگ
برندینگ

روانشناسی رنگ ها در برند​ینگ

روانشناسی رنگ ها در برندینگ، مطالعه رنگ ها در ارتباط با رفتار انسان هاست و هدف آن تعیین این است که چگونه رنگ ها بر تصمیم گیری ما برای خرید اقلام و یا گرفتن خدمات تاثیر می گذارد؟روانشناسی رنگ‌ها در برندینگ باعث میشود که ۸۰ درصد از برند شما توسط رنگی که برای برندتان مشخص کرده‌اید شناخته شود. در دنیای برندسازی، روانشناسی رنگ در همه چیز از طراحی لوگو گرفته تا بازاریابی و نحوه طراحی وبسایت تاثیرگذار است.

ادامه مطلب
روانشناسی رنگ
برندینگ

روانشناسی رنگ

روانشناسی رنگ شاخه ای از علم گسترده روانشناسی است، که هدف آن نشان دادن تاثیر رنگ ها بر روحیات و افکار و رفتار افراد و در نتیجه تصمیم گیری هایشان است.
انسان دارای حواس پنجگانه است و حس بینایی همیشه برای کسب اطلاعات درباره ی دنیای اطراف قوی ترین حس به شمار می رود. از رنگ ها می توان به عنوان یک عامل کمکی در درمان بیماری های مختلف روحی و ایجاد تغییرات مثبت در ذهن وجسم، تنظیم اهداف شغلی و ارتقا مهارت های ارتباطی استفاه کرد. به طوری که استفاده درست و اوصولی از رنگ ها می تواند فقدان انگیزه ای که در اثر یک محیط بی روح و یکنواخت به وجود آمده را از بین برد.

ادامه مطلب
برندینگ چیست؟
مشاور کسب و کار

برندینگ چیست؟

برندینگ روشی از بازاریابی است که ویژگی بصری و شکل و شمایل کسب و کار شما را به وجود می‌آورد.
برندینگ و یا نام تجاری، باعث می شود کسب و کارتان از بی نظمی و شلوغی نجات پیدا کند و هماهنگی زیبایی به آن بدهد. اینکار موجب میشود که یک بازدید کننده معمولی به یک مشتری مادام العمر تبدیل شود، همچنین باعث می شود مخاطبان به سوی برندتان جذب شوند و برند تان را از طریق تبلیغات دهان به دهان یعنی تعریف کردن از آن در بین اطرافیان خود، معرفی کنند.

ادامه مطلب

اتساین وب در شبکه های اجتماعی

همچنین در اتساین بخوانید..

مشاور کسب و کار آنلاین کیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

مشاور کسب و کار اینترنتی به فرد یا گروهی متخصص گفته می شود که در زمینه های طراحی بیزنس پلن، طراحی گرافیک، طراحی سایت و سیاست گذاری فروش اینترنتی تخصص کامل دارد.مشاور کسب و کار با تکیه بر دانش روز، در راه اندازی و گسترش کسب و کار به شما مشاوره و خدمات می دهد.
شروع یک کسب و کار اینترنتی موفق و پر در آمد به تنهایی کار ساده ای نیست. در ابتدا نیازمند طراحی بیزنس پلن، برنامه ریزی اولیه، مشاوره و کسب اطلاعات مورد نظر در راستای پیشبرد اهداف آن مجموعه است.

ادامه مطلب
پرکاربردترین سرویس های گوگل

پرکاربردترین سرویس های گوگل

اکثر مردم گوگل را می شناسند، زیرا در روز با هزاران جستجو در آن با این پلتفرم آشنایی دارند.
اما این شرکت ابزارها، خدمات و سرویس‌های فوق‌العاده دیگری هم دارد.
هنگامی‌که زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنیم از بسیاری از این سرویس ها بهره مند می شویم بدون آنکه متوجه باشیم. مردم به دنبال جواب سوال های خود در گوگل هستند، ایمیل جیمیل خود را چک میکنند، ولاگ ها و ویدیوهای آموزشی زیادی را در یوتیوب می بینند و همینطور افراد زیادی همانند ما به گوگل به عنوان یک ابزار کار برای پیش بردن اهداف کاری به عنوان مشاور کسب و کار و دیجیتال مارکتر بیش از هرکس دیگری نیازمند و وابسته اند.

ادامه مطلب
تاریخچه گوگل و داستان شکل گیری آن

تاریخچه گوگل و داستان شکل گیری آن

تاریخچه گوگل و داستان شکل گیری آن در سال ۱۹۹۵ میلادی از دانشگاه استنفورد با ملاقات لری پیج با سرجی برین آغاز شد. در این زمان لری پیج دانشجوی دکترا در دانشگاه استنفورد بود، و سرجی برین قصد تحصیل در آنجا را داشت.
طبق برخی گفته‌ها آنها در آغاز همکاری‌شان در مورد همه چیز با‌هم اختلاف نظر داشتند، اما با گذشت زمان رفته‌رفته این اختلافات رنگ باخت و به مشارکتی بزرگ برای رسیدن به یک هدف بزرگتر تبدیل شد.

ادامه مطلب